„Abu bolidai ir abu lenktynininkai turi prarasti gautus taškus“, - vokiečių „Welt am Sonntag“ pareiškė M. Mosley, vis dar esantis FIA senato nariu.

„Neteiksiu jokių rekomendacijų, tačiau pagal dabar žinomus faktus, turėtų būti pritaikytos tam tikros sportinės sankcijos, o ne tik (piniginė – red. past.) bauda“, - teigė britas.

M. Mosley pripažino, kad dauguma „Formulės-1“ ekipų pageidautų komandinės taktikos taikymą draudžiančios taisyklės panaikinimo, tačiau kartu pažymėjo, kad šis straipsnis yra būtinas sporto gerbėjų labui, o už jo pažeidimus turėtų būti griežtai baudžiama.

Primename, kad skandalingose Vokietijos GP lenktynėse „Ferrari“ komanda užėmė dvi pirmąsias vietas – varžybas laimėjo ir 25 taškus pelnė Fernando Alonso, o antroje vietoje finišavo ir 18 taškų gavo ekipai paliepus kolegą į priekį praleidęs Felipe Massa.