Nors pirmame kėlinyje dominavo lietuviai, kurie buvo įgiję dviženklį pranašumą – 23:13, tačiau varžovams neprireikė daug laiko pasivyti V.Masalskio auklėtinių, kurie 15-ąją rungtynių minutę atstatė pusiausvyrą – 32:32. Visgi, po dviejų kėlinių priekyje buvo lietuviai 39:37.

Trečiojo kėlinio pradžioje slovėnai iš karto persvėrė rezultatą ir lietuviams teko vytis varžovus. 25-ąją rungtynių minutę varžovai įgijo didžiausią persvarą – 48:42. Visgi, po spurto 8:0 mūsiškiai jau buvo priekyje – 50:48, tačiau prieš lemiamą ketvirtį 55:53 pirmavo slovėnai.

Paskutiniame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, o dvikovos nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Iki ketvirčio pabaigos likus 10 sekundžių varžovai dviem taikliais baudų metimais sumažino pranašumą iki vieno taiklaus metimo – 73:71. Prie baudų metimo linijos stojęs P.Dambrauskas buvo taiklus tik kartą – 74:71, tačiau mūsiškiai slovėnų atakos metu neleido jiems mesti į krepšį ir likus 3 sekundėms prasižengė, o slovėnas pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų ir lietuviai šventė pergalę 74:72.

Lietuva: P.Dambrauskas 12, A.Pečiukevičius 11, G.Staniulis 10, T.Šležas ir E.Bendžius po 8.

Slovėnija: D.Muričius (10 atk. kam.) 21, M.Varnjkovičius 12, L.Dimecas 11.