Pirmoji planetos raketė, nugalėtojos titulą ginanti S. Williams ketvirtadienį rezultatu 7:6 (7:5), 6:2 nugalėjo 20-metę Čekijos tenisininkę Petrą Kvitovą, kuri moterų teniso asociacijos (WTA) reitinge užima 62-ą vietą.

Tokio rango varžybų pusfinalyje čekė žaidė pirmą kartą per savo karjerą. S. Williams Vimbldono turnyro finale dalyvaus jau šeštą kartą ir sieks ketvirtojo nugalėtojos titulo.

Kitame pusfinalyje 21-oji turnyro raketė V. Zvonariova 3:6, 6:3, 6:2 įveikė 22-ejų bulgarę Cvetaną Pironkovą ir pirmą kartą pateko į varžybų finalą.

Tik 82-ą vietą WTA reitinge užimanti Bulgarijos tenisininkė „Didžiojo kirčio“ turnyruose anksčiau niekada neperkopdavo antrojo rato barjero, tad pasirodymas pusfinalyje jai tapo rekordiniu.