Čempionato lyderiai – „Raganosio“ įgula, vadovaujama kapitono Sauliaus Pajarsko, laimėjo pirmuosius du plaukimus, du kartus finišavo trečia ir vieną kartą buvo penkta. Surinkę 13 baudos taškų, ketvirtajame čempionato etape jie užėmė antrąją vietą.

Trečiąją vietą etape užėmė kapitono Tauro Rymonio vadovaujama jachta „Levante“, kuri penkiuose plaukimuose atplaukė atitinkamai 5, 3, 1, 2 ir 4 vitose bei surinko 15 baudos taškų. Jachta „Ra“, vadovaujama kapitono Gintauto Kalaušio, laimėjo paskutinį plaukimą, o etape užėmė ketvirtąją vietą.

Po keturių plaukimų čempionato lydere išliko „Raganosio“ įgula (26 baudos taškai), kuri septyniais taškais lenkia „Arabelos“ įgulą (33 baudos taškai). Trečioje vietoje – „Levante“ įgula (44 baudos taškai)

Penktasis RS-280 buriavimo čempionato etapas įvyks liepos 23–25 d. Kuršių mariose, kuris kartu bus ir tradicinės RS-280 taurės varžybos. Šį etapą sudarys net 9 plaukimai.