Kaip informavo organizatoriai, dviračių mėgėjai lenktyniavo 32 km ilgio trasoje, o tie, kurie norėjo išmėginti jėgas pagrindinėje maratono trasoje, įveikė net du ratus po 32 km.

Moterų elito grupėje nugalėjo šiuo metu Italijoje sportuojanti Tatjana Kaliakina, 32 km trasoje užtrukusi 2 val. 42 min. 43 sek. Nuo jos 6 minutėmis atsilikusi antra finišavo Sabina Brazevič iš Vilniaus. Trečia liko Indrė Janulevičiūtė iš Vilniaus.

Vyrų elito grupėje nugalėjo plento dviračių atsovas vilnietis Vladimiras Kokorevas, trasoje užtrukęs 2 val. 16 min. 34 sek. Nuo jo 2 minutėmis atsiliko Žydrūnas Savickas iš Vilniaus. Trečias liko vilnietis Arūnas Gliaudelis.

Nugalėtojai ir prizininkai įvairiose amžiaus grupėse buvo apdovanoti rėmėjų ir organizatorių įsteigtais prizais.

T. Vaitkus, šiuo metu viešintis Lietuvoje, teigia pirmą kartą dalyvaujantis tokiame renginyje. Jis įveikė visą varžybų trasą ir užėmė 19-ą vietą bendrojoje įskaitoje. Pats T. Vaitkus teigė, kad tiesiog norėjo palaikyti Lietuvos dviratininkus mėgėjus ir neturėjo tikslo varžytis.

Antrasis Lietuvos dviračių maratonų taurės etapas įvyks Vilniuje, birželio 13 d.