Kaip praneša Lietuvos Šotokan karatė federacija, verta pažymėti sėkmingą veterano, daugiau nei 10 kartų Lietuvos čempiono Roberto Budniko iškovotą aukso medalį kumitė rungtyje. Finale jis nugalėjo po atkaklios ir permainingos kovos su 2008 m. Europos Šotokan karatė jaunimo vicečempionu Luku Andronavičiumi.

Daugelį Lietuvos Šotokan karatė čempionų paruošęs ir pats aktyviai varžybose dalyvaujantis Mindaugas Ratkevičius iškovojo sidabro ir bronzos medalius kumitė rungtyse.

Rolandas Kesminas atsikovojo Lietuvos Šotokan kata čempiono titulą iš Vilniaus „Karate do“ klubo atstovo Antano Grižo.

Giedrė Gudzinevičiūtė pirmą kartą tapo kata čempione (Kaunas, „Era“).

Jurgita Januškaitė (Vilnius „Karate do“) nugalėjo visas savo varžoves ir tapo moterų individualios kumitė rungties nugalėtoja.