Penktąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" komanda, svečiuose 90:91 (22:31, 24:20, 23:23, 21:17) nusileido Rytų konferencijos lyderiams Indianos "Pacers" krepšininkams, iškovojusiems penktąją pergalę šeštosiose rungtynėse.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 24 minutes pelnė 9 taškus. Ž.Ilgauskas pataikė 4 dvitaškius iš 7, vieną baudos metimą iš dviejų, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovų metimą ir dusyk prasižengė.

23 taškus taškus svečiams pelnė Lebronas Jamesas, 20 - Carlosas Boozeris (Karlosas Buzeris) ir 13 - Darius Milesas.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Ronas Artestas, pelnęs 21 tašką. Būtent jo tritaškis metimas likus 11,1 sek. iki susitikimo pabaigos lėmė pergalę "Pacers" ekipai.

15 taškų į "Cavaliers" krepšį įmetė veteranas Raggie Milleris, 14 - Jeremaine`as O`Nealas, 12 - Alas Harringtonas.

Antrąjį pralaimėjimą penktosiose rungtynėse patyrė ir į trečiąją vietą Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno divizione smuktelėjo Dariaus Songailos Sakramento "Kings" klubas, varžovų aikštėje 111:114 (24:25, 27:18, 26:37, 24:34) nusileidęs ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimančiai Niujorko "Knicks" (2 pergalės ir 3 pralaimėjimai) komandai.

D.Songaila per 9 minutes pataikė 1 dvitaškį iš trijų, abu baudų metimus ir pelnė 4 taškus. Be to jis atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovų metimą ir prasižengė 4 kartus.

36 taškus svečiams pelnė Predragas Stojakovičius, 19 - Mike`as Bibby`s, 14 - Vlade Divacas, 12 - Dougas Christie.

Šeimininkų gretose nesulaikomas buvo Allanas Houstonas, pelnęs net 39 taškus. Jam neblogai talkino Keitas van Hornas (20 tšk.), Kutras Thomas (17 tšk.) ir Charlie Wardas (13 taškų).