A grupė:

Liublianos "Union Olimpija" - Belgrado "Partizan" 69:67 (17:16, 19:14, 16:20, 17:17).

Zagrebo "Cibona VIP" - Po Ortezo "Elan Bearnais" 72:71 (26:14, 17:20, 17:19, 12:18).

B grupė:

Kauno "Žalgiris" - Atėnų "Panathinaikos" 80:74 (17:20, 21:16, 27:18, 15:20).

Bolonijos "Skipper" - Novo Mesto "Krka" 97:86 (23:20. 33:21, 17:23, 24:22).

Tel Avivo "Maccabi" - Malagos "Unicaja" 88:73 (20:17, 33:12, 17:14, 18:30).

Sėkmingai sezoną pradėjo ir naujoji lietuvio Šarūno Jasikevičiaus Tel Avivo "Maccabi" ekipa. Nuo pirmųjų rungtynių minučių iniciatyvą į savo rankas perėmusi žydų komanda pirmus tris kėlinius diktavo žaidimo tempą ir per 30 minučių susikrovė 27 taškų pranašumą. Paskutinysis ketvirtis radikaliai skyrėsi nuo ankstesniųjų. Jame dominavo svečiai iš Ispanijos. Jie, per 10 minučių pelnę 30 taškų, sumažino deficitą iki 15.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido 29 minutes, pelnė 14 taškų (4/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių), po "lenta" sugriebė 3 bei perėmė 1 kamuolį. Lietuvis taip pat atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas, tačiau suklydo 5 kartus ir prasižengė keturissyk.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Nikola Vujcicius, pelnęs 32 taškus (11/16 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/5 baudų) ir atkovojęs 8 kamuolius. Anthony Parkeris pridėjo 10 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Pralaimėjusių ekipoje 16 taškų pelnė ir 7 kamuolius po "lenta" sugriebė bei 5 rezultatyvius perdavimus atliko Darrenas Phillipas. Naudingai rungtyniavo Chuckas Kornegay`us (18 tšk., 8 atk. kam.) ir Mustapha Sonko (12 tšk.). Stephane`o Risachero sąskaitoje 10 taškų ir 5 atkovoti kamuoliai.

C grupė:

Vroclavo "Idea Slask" - Pirėjo "Olympiakos" 82:80 (17:15, 17:17, 26:26, 22:22).

Vitorijos "Tau Ceramica" - Stambulo "Efes Pilsen" 83:87 (24:17, 27:21, 16:27, 16:22).

Namuose žaidę ACB lygos lyderiai po atkaklios ir permainingos kovos nusileido "Efes Pilsen" krepšininkams. Nuo rungtynių pradžios aikštėje patikimiau rungtyniavo baskai, kurie per pirmuosius du ketvirčius susikrovė 13 taškų pranašumą (51:38).

Antroje susitikimo pusėje visas žaidimo gijas į savo rankas perėmė svečiai ir trečiajame ketvirtyje ištirpdė varžovų pranašumą iki 2 taškų. Paskutiniajame kėlinyje užvirė tikras nervų karas. Paskutinėmis rungtynių akimirkomis, kai Stambulo ekipa pirmavo trimis taškais, tritaškio nepataikė Arvydas Macijauskas, tačiau kamuolį atkovojo Kornelis Davidas. Taikliai atakuoti iš toli nepavyko ir Pablo Prigioni, o prasižengus K.Davidui, viltis laimėti rugntynes palaidojo Trajanas Langdonas, pataikęs 1 baudos metimą iš dviejų.

Arvydo Macijausko debiutas ULEB Eurolygoje buvo pakankamai sėkmingas. Lietuvis per 34 su puse minutės pelnė 22 taškus (3/6 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį. Gynėjas taip pat atliko rezultatyvų perdavimą bei 7 kartus privertė varžovus pažeisti taisykles (pats nė karto neprasižengė), tačiau suklydo 5 sykius.

Naudingiausiai Vitorijos ekipoje rungtyniavo Kornelis Davidas, pelnęs 19 taškų (6/14 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 7/9 baudų) ir po "lenta" sugriebęs 10 kamuolių. Andreso Nocioni sąskaitoje 12 taškų (5/10 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 2/4 baudų) ir 5 atkovoti kamuoliai. Puikiai rungtyniavo ir Pablo Prigionis. Jis per 26 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 6 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė keturi krepšininkai: T.Langdonas (25 tšk.), A.Grangeris (15 tšk., 4 atk. kam., 5 per. kam.), N.Prkacinas (16 tšk.) ir E.Kugo (10 tšk., 5 atk. kam.).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.