Sienos “Montepaschi” – Varezės “Metis” 88:72 (26:16, 20:18, 14:18, 28:20).

Šiose rungtynėse favoritas buvo aiškus – tai “Montepaschi” ekipa, dalyvausianti ULEB Eurolygos turnyre. Šeimininkai jau nuo pat pirmojo kėlinuko įgijo persvarą, kurios “Metis” panaikinti nesugebėjo. Nors 28 minutę A.De Polas, įmetęs tritaškį, atgaivino viltis siekti pergalės (deficitas sumažėjo iki 4 taškų – 52:56), tačiau po kiek laiko svajonės subliūško po puikios MdP atkarpos. Mačo pabaigoje jie spurtavo 13:2 ir įgijo didžiausią persvarą susitikime (83:61), bet iki rungtynių pabaigos varžovai šiek tiek priartėjo.

Įprastai sužaidė Lietuvos rinktinės narys Mindaugas Žukauskas. Susitikimą pradėjęs starto penketuke, jis aikštėje praleido 16 minučių, per kurias pelnė 5 taškus. Per pirmąjį ketvirtį, kuriame žaidė 6 minutes, lietuvis pelnė 4 taškus, pataikęs abu dvitaškius, bet prametęs iš toli. Likusių 3 ketvirčių metu Europos čempionas realizavo 1 baudos metimą iš 2, tačiau abu kartus jo šūviai iš toli tikslo nepasiekė. Mindaugas taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo vieną varžovo metimą bei išprovokavo vieną pražangą. Neigiami M.Žukausko rodikliai – 2 klaidos ir 3 asmeninės pražangos.

Rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje buvo Davidas Vanterpoolas. Jis per 26 minutes pelnė 16 taškų, sugriebė 7 ir perėmė 3 kamuolius. Davidas Andersenas į savo sąskaitą įsirašė 15 taškų bei 6 sugriebtus kamuolius, Bootsy Thorntonas (6 atk. kam.) pridėjo 14 taškų, o Roberto Chiacigas (5 atk. kam) įmetė jų 11.

“Metis” gretose rezultatyviausias buvo Alessandro De Polas, kuris surinko 19 taškų. Paolo Conti į savo sąskaitą įsirašė 12, o Tyrone’as Nesby – 10 taškų.

Su šia pergale Sienos krepšininkai išlieka turnyrinės lentelės viršuje. Laimėję 6 kartus per 7 susitikimus, MdP žaidėjai su tokius pačius rezultatus turinčia “Pompea” ekipa dalinasi 2-ąja vieta. Pirmi lieka “Skipper”, iškovoję visas 7 pergales.

Kiti rezultatai:

Kalabrijos Redžo “Corsa Tris” – Romos “Lottomatica” 77:66 (18:14, 14:15, 18:17, 27:20).

D.Fajardo (12 atk. kam.) ir T.Ivory po 15 taškų, J.Eubanksas 13/C.Myersas 19, D.Bennermannas 16, L.Bartonas 15.

Bolonijos “Skipper” – Livorno “Mabo” 98:60 (27:16, 24:11, 21:13, 16:20).

T.Van Den Spiegelis 21, H.Mottola 18, E.Lorbekas 16/C.Bellas 17, L.Garri 13... C.Youngas 6 (28 min., 3/8 dvitaškių, 3 atk. kam., 2 per. kam., 2 kld.).

Kantu “Oregon Scientific” – Bielos “Lauretana” 84:78 (21:21, 15:16, 22:22, 26:19).

S.Hinesas 23, N.Johnsonas 21, T.Wheeleris 14/A.Michelori 19, F.Di Bella 17, B.Salesas ir M.Carraretto po 10.

Neapolio “Pompea” – Mesinos “Sicilia” 103:80 (28:25, 31:21, 22:16, 22:18).

O.Torresas 19, C.Schmidtas 16, J.Allenas ir M.Penberthy po 15/M.Garnettas 21, M.Bonneris 20, R.Hillas 12.

Pezaro “Scavolini” – Teramo “Basket” 94:85 (20:24, 24:17, 24:26, 26:18).

M.Miličius (11 atk. kam.) 23, A.Fordas 21, R.Elliotas (10 atk. kam.) 20/M.Boni 24, K.Carteris 22, K.Loncaras 10.

Avelino “Air” – Milano “Breil” 71:83 (23:23, 10:23, 19:17, 20:20).

L.Middletonas 24, C.Massie 12, N.Greenas 11/P.Naumoski 23, H.Sconochini 17, R.Sellersas 16.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.