aA
Legendinės dainos „Laisvė“ atlikėja Eurika Masytė dalyvaus populiariuosiuose LNK „Žvaigždžių duetuose“. Jau kitą šeštadienį žiūrovai išgirs jos ir grupės „Dreams“ lyderio Ramūno Difarto duetą. Ilgus metus Eurikos Masytės buvo negirdėti dainuojančios. Per pastaruosius metus ji padarė vos kelis išimtis. Ypatingai populiari buvusi dainininkė prieš keliolika metų pasitraukė iš scenos ir dirbo žurnaliste.
Eurika Masytė
© DELFI (J.Markevičiaus nuotr.)

„Ar tai grįžimas? Ne, tai avantiūra. Tai – noras padainuoti. Noras dar pabūti dainoje“, - šypsosi Eurika Masytė.

Eurika Masytė sako, kad ją labai sunku įkalbėti dainuoti. „Ilgai spardausi. Kai atšipę registrai, neveikia agregatas, nėra ką rodyti. Reikia lipti tik tada, kai turi ką parodyti“, - įsitikinusi atlikėja.

Eurika vengia viešumos, ir tai viena priežasčių, kodėl ji pasitraukė iš scenos. „Neapsimetinėsiu, man nepatinka, kai į mane žiūri. Noriu eiti basa per gatves ir būti nestebima. Prieš išeidama į sceną mirštu. Alpstu, darosi bloga“, - prisipažįsta Eurika.

Sodraus balso savininkė yra baigusi lietuvių filologiją, o dabar dirba Europos Sąjungos projektų koordinatore.

„Planų tapti dainininke neturiu. Bet dainuoti man patinka. Manau, kad būsime nuoširdus duetas. „Žvaigždžių duetuose“ labai draugiškos poros, čia nesijaučia nesveikos konkurencijos. Žmonės eina tam, kad darytų kitiems šventę“, - šypsosi E. Masytė.

Eurikos Masytės ir Ramūno Difarto duetas – jau netrukus „Žvaigždžių duetuose“.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.