Rezultatas:

Angola 0 - 1 Gana

16' [0 - 1] Asamoah Gyan

Antrose ketvirtfinalio rungtynėse vėlų sekmadienio vakarą po keitimo aikštėje pasirodžiusio Hameuro Bouazza įvartis trečiąją pratęsimo minutę lėmė kiek netikėtą Alžyro pergalę rezultatu 3:2 prieš turnyro favorite laikytą Dramblio Kaulo Kranto komandą.

Rabaho Saadane vadovaujami alžyriečiai net dukart buvo atsidūrę besivejančiųjų vaidmenyje – po mačo pradžioje Salomono Kalou ir prieš pat pabaigą Kadero Keita pelnytų įvarčių,– tačiau sugebėjo ne tik išplėšti pratęsimą, bet ir kelialapį į pusfinalį.

Karimas Matmouras dar prieš didžiąją pertrauką pirmą kartą atstatė pusiausvyrą, o vėlyvas Madjido Bougherra smūgis galva per teisėjo pridėtą laiką neleido Dramblio Kaulo Krantui žengti tarp keturių stipriausiųjų žemyne.

Dramblio Kaulo Krantas 2 - 3 Alžyras (po pratęsimo)

4' [1 - 0] Salomon Kalou
40' [1 - 1] Karim Matmour
89' [2 - 1] Abdulkader Keita
90' [2 - 2] Madjid Bougherra
93' [2 - 3] Hameur Bouazza.