Svečiai iš Liverpulio į priekį įsiveržė sužaidus 12 minučių, kai galingu smūgiu galva po kampinio Manuelį Almunią nuginklavo Leonas Osmanas.

Dar pirmojo kėlinio viduryje pusiausvyrą gražino brazilas Denilsonas, po kurio smūgio kamuolys atsimušė į tą patį L. Osmaną ir, pakeitęs skriejimo kryptį, atsidūrė tinkle.

Po pertraukos progų turėjo abi komandos, tačiau įspūdingas individualus Steveno Pienaaro reidas 81 minutę pasiuntė šeimininkus į nokdauną.

Nepaisant to, Arsene'o Wengero auklėtiniai atsitiesė ir jau per teisėjo pridėtą laiką (90+2 min.) čekas Tomašas Rosicky išlygino santykį.

Taškus prarado ir šalies čempionė "Man Utd" ekipa, išvykoje 1:1 sužaidusi su "Birmingham" klubu. Šeimininkai kiek netikėtai pirmieji pelnė įvartį, kai kilus sumaiščiai baudos aikštelėje 39-ąją minutę pasižymėjo Cameronas Jerome'as.

64-ąją minutę Wayne'as Rooney smūgiavo kamuolį įvartus, šis, lietęs "Birmingham" žaidėją Scottą Danną, įlėkė į vartus.

Nors kilo protesų, jog W. Rooney buvo nuošalėje, tačiau teisėjas jį įvartį įskaitė, mat įvartis buvo įsimuštas į savus vartus.

Londono "Arsenal" 2 - 2 Liverpulio "Everton"

12' [0 - 1] Leon Osman

28' [1 - 1] Denilson

81' [1 - 2] Steven Pienaar

90' [2 - 2] Tomas Rosicky

"Birmingham" 1 - 1 "Man Utd"

39' [1 - 0] Cameron Jerome

64' [1 - 1] Scott Dann (į savus vartus)

85' iš aikštės pašalintas Darren Fletcher ("Man Utd")

1. Chelsea 20 14 3 3 45-16 +29 45
2. Man Utd 21 14 2 5 46-19 +27 44
3. Arsenal 20 13 3 4 53-23 +30 42
4. Tottenham 20 11 4 5 42-22 +20 37
5. Aston Villa 20 10 5 5 29-18 +11 35
6. Man City 19 9 8 2 38-27 +11 35
7. Liverpool 20 10 3 7 37-25 +12 33
8. Birmingham 21 9 6 6 21-19 +2 33