Šešių ekipų B grupės lyderės pozicijoje esanti Rimanto Grigo treniruojama ekipa, kurios gretose nerungtyniavo Michailas Anisimovas, antradienį namuose 96:56 (30:9, 31:9, 22:19, 13:19) sutriuškino trečiąją vietą grupėje užimančius Odesos BK "Odessa" (5 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkus.

Ketvirtojoje pozicijoje B grupėje esantis Žygimanto Jonušo atstovaujamas Nikolajevo MBK (5/5) klubas antradienį savo aikštelėje 70:68 (26:16, 19:19, 10:17, 15:16) privertė pasiduoti antrąją vietą užimančius Kryvyj Riho "Krivbasbasket" (6/4) krepšininkus.

Lietuvos krepšininko indėlis į pergalę - 9 taškai, 7 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir blokuotas varžovo metimas. Be to, jis dukart suklydo bei keturiskart prasižengė. Per 24 žaidimo minutes Ž. Jonušas pataikė abu tritaškius, prametė abu dvitaškius bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

27 taškais prie pergalės prisidėjo Danielis McClintockas, 10 - Raimondas Vaikulis.

Ketvirtąją vietą penkių komandų A grupėje užimanti Ivano Frankivsko "Goverla" (3/5) su Aivaru Kiaušu antradienį namuose 62:63 (11:21, 10:11, 21:9, 20:22) turėjo pripažinti antrojoje pozicijoje esančių Rovno "BK 93 Pulsar" (5/3) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 2 bei perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė. Per 25 minutes A. Kiaušas pataikė 3 dvitaškius iš 4.

17 taškų aikštelės šeimininkams pelnė Patrickas Sparksas, 14 - Michaelas Fraseris, 13 - Aleksandras Kudriavcevas.