Beveik pustrečios minutės nuo etapo nugalėtojo atsilikęs trečias antradienį finišavo "Volkswagen'ą" vairuojantis Nasseras Al-Attiyahas iš Kataro:

1. Robby Gordon (JAV), "Hummer", 1 val. 40 min. 21 sek.
2. Stephane Peterhansel (Prancūzija), BMW, atsiliko 1 sek.
3. Nasser Al-Attiyah (Kataras), "Volkswagen", 2:26
4. Carlos Sainz (Ispanija), "Volkswagen", 3:04
5. Ginel De Villiers (P.Afrika), "Volkswagen", 4:14

Bendroje automobilių klasės įskaitoje S. Peterhanselis antroje vietoje esantį "Volkswagen" lenktynininką ispaną Carlosą Sainzą lenkia pusaštuntos minutės.

Penktą vietą etape užėmęs nugalėtojo titulą ginantis Ginelis De Villiersas iš Pietų Afrikos bendroje įskaitoje pakilo į 20-ąją poziciją ir nuo lyderio atsilieka daugiau, kaip 3 valandomis:

1. Stephane Peterhansel (Prancūzija), BMW, 10 val. 54 min. 50 sek.
2. Carlos Sainz (Ispanija), "Volkswagen", atsilieka 7 min. 36 sek.
3. Nasser Al-Attiyah (Kataras), "Volkswagen", 9:56
4. Robby Gordon (JAV), "Hummer", 19:25
5. Alfie Cox (P.Afrika), "Nissan", 59:30
...
20.Ginel De Villiers (P.Afrika), "Volkswagen", 3:04:59

Motociklų klasėje pergalė ketvirtajame etape nugalėtojo titulą ginančiam Marcui Coma leido pakilti į šeštą vietą bendroje įskaitoje.

Antras antradienį tarp motociklininkų finišavo prancūzas Davidas Casteu su "Sherco", trečias - lenktynių motociklininkų įskaitoje lyderis Cyrilis Despres su KTM'u:

1. Marc Coma (Ispanija), KTM, 1 val. 46 min. 58 sek.
2. David Casteu (Prancūzija), "Sherco", atsiliko 2 min. 04 sek.
3. Cyril Despres (Prancūzija), KTM, 3:14
4. Francisco Lopez Contardo (Čilė), "Aprilia", 5:06
5. Paulo Goncalves (Portugalija), BMW, 6:59

Bendroje įskaitoje C. Despres antroje vietoje esantį D. Casteu lenkia beveik 9 minutėmis:

1. Cyril Despres (Prancūzija), KTM, 10 val. 44 min. 16 sek.
2. David Casteu (Prancūzija), "Sherco", atsilieka 8 min. 53 sek.
3. Helder Rodrigues (Portugalija), "Yamaha", 23:45
4. Luca Manca (Italija), KTM, 29:51
5. Alain Duclos (Prancūzija), KTM, 38:20
6. Marc Coma (Ispanija), KTM, 38:50

Sunkvežimių įskaitoje pirmąsias vietas užėmė "Kamazus" vairuojantys Rusijos ekipažai. V. Čaginas laimėjo jau ketvirtą etapą iš eilės, antrą vietą užėmė Firdausas Kabirovas, trečiąją – Ilgizaras Mardejevas:

1. Vladimir Čagin (Rusija), "Kamaz", 1 val. 53 min. 6 sek.
2. Firdaus Kabirov (Rusija), "Kamaz", atsiliko 7 min. 44 sek.
3. Ilgizar Mardejev (Rusija), "Kamaz", 11:50
4. Martin Macik (Čekija), LIAZ, 21:23
5. Marcel Van Vliet (Olandija), GINAF, 22:11