Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi lietuvė pelnė 29 taškus ir atkovojo 10 kamuolių

E. Staknevičienė dar perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir prasižengė 4 sykius.

Per nepilnas 35 minutes (34:46) E. Staknevičienė pataikė 1 tritaškį iš 3, 8 dvitaškius iš 13 ir realizavo 10 baudų metimų iš 13.

Ketvirtoje vietoje esanti Saragosos "Mann Filter" komanda su Agne Čiūdariene namuose 63:42 (14:12, 16:14, 22:11, 11:5) sutriuškino tryliktojoje pozicijoje esančią Madrido "Estudiantes" (2 pergalės ir 12 pralaimėjimų) ekipą ir iškovojo dešimtąją pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusios A. Čiūdarienė ir Allison Feaster pelnė po 13 taškų.

Per 28 minutes (27:42) lietuvė pataikė 6 dvitaškius iš 9 ir vienintelį baudos metimą. Be to ji po krepšiais atkovojo 7 kamuolius, trissyk suklydo ir dukart prasižengė.

Ispanijos moterų lygos keturiolikos ekipų turnyre pirmauja po trylika pergalių iš keturiolikos galimų iškovojusios Valensijos "Ciudad Ros Casares", Madrido "Rivas Ecopolis" ir Salamankos "Parfumerias Avenida" komandos.