Lietuvis šį kartą nulėmė "Livorno" klubo pergalę prieš "Serie D" lygos "Pontevecchio" ekipą. Įvartį T. Danilevičius įmušė pirmajame kėlinyje sužaidus 14 minučių.

Mačas taip ir baigėsi rezultatu 1:0. Lietuvis rungtyniavo nuo susitikimo pradžios. Po pertraukos "Livorno" aikštėje išbandė dar devynis žaidėjus.

Toskanijos klubas po žiemos pertraukos į treniruočių stovyklą susirinko šeštadienį ir ruošiasi trečiadienio "Serie A" išvykai į sostinę žaisti su Romos "Lazio" komanda.

Treniruotis pradėjo ir Marius Stankevičius su Genujos "Sampdoria" klubu. Pirmose draugiškose metų rungtynėse genujiečiai 9:1 sutriuškino mėgėjų "Bogliasco" komandą.

Kitas Italijos čempionato rungtynes dėl diskvalifikacijos praleisiantis M. Stankevičius žaidė tik antrajame kėlinyje.