Lietuvaitė 105,6 km distancijos finiše 44 sekundes pralaimėjo čempionės aukso medalį iškovojusiai ispanei Marijai Isabelei Morreno Allue - 3 val. 3 min. ir 28 sek.

Antra finišavo vokietė Theresa Senff, trečia - olandė Vera Koedooder.

Kita Lietuvos dviratininkė Indrė Janulevičiūtė tenkinosi 32-ąja vieta.

Vaikinų 158,4 km grupinėse lenktynėse Karolis Volungevičius tarp 57 dalyvių buvo 34-as. Rungties nugalėtojui bei prizininkams lietuvis finiše pralaimėjo 1 minutę ir 50 sekundžių.

Merginų atskiro starto 24 km lenktynėse I.Janulevičiūtė užėmė devynioliktąją vietą, 1 min. 26,47 sek. pralaimėjusi nugalėtojai prancūzei Virginie Moinard (33:29,88).

Vaikinų 32 km atskiro starto rungtyje Vytautas Kaupas buvo septynioliktas, 1 min. 53,57 sek. atsilikęs nuo nugalėtoju tapusio vokiečio Markuso Fotheno (41:32,79).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.