Beje, "Atlante" komanda pirmavo po Guillermo Rojaso (5 min.) įvarčio, tačiau Sergio Busquetsas (35 min.) dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą, o Katalonijos klubo pergalę įtvirtino Lionelio Messi (55 min.) ir Pedro (67 min.) įvarčiai.

Pirmajame pusfinalio mače dar antradienį "Estudiantes" 2:1 (1:0) įveikė Pietų Korėjos "Pohang Steelers" klubą.

Penktąją vietą užėmė Okeanijos čempionai "Auckland City" (Naujoji Zelandija) futbolininkai, kurie trečiadienį 3:2 (1:0) įveikė šeštojoje pozicijoje likusius "TP Mazembe" (Kongo Demokratinė Respublika) vienuolikės futbolininkus.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Jasonas Hayne'as (29 ir 72 min.), vieną - Riki van Steedenas (90+4 min.).

Įvarčių autoriai pralaimėjusiųjų gretose - Ngandu Kasongo (60 min.) bei Kilitcho Kasusula (67 min.).

Afrikos atstovai nuo pirmojo kėlinio vidurio žaidė nepilnos sudėties - 24-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Muteba Kidiaba.

2008 metų šio turnyro finale Anglijos čempionas bei UEFA Čempionų lygos nugalėtojas "Manchester United" klubas 1:0 (0:0) įveikė Pietų Amerikos čempionę Kito LDU (Ekvadoras) komandą.