NBA čempionato rungtynėse svečiuose su "Golden State Warriors" per 24 žaidimo minutes pelnė 32 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, taip padėdamas komandai iškovoti pergalę 122:91.

Jam tik taško pritrūko iki absoliutaus savo NBA karjeros rezultatyvumo rekordo, kurį buvo pasiekęs 1997 m. sausio 4 dieną rungtynėse su "Dallas Mavericks" - 33 taškai.

Vis dėlto vieną pataisą į savo NBA rekordų lentelę Arvydas penktadienį įrašė - jis blokavo net šešis varžovų metimus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Sabonis žaidė 24 minutes, pataikė 11 dvitaškių iš 12, 10 baudų iš 12, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, prasižengė ir suklydo po 3 kartus. Per 55 šio sezono rungtynes lietuvis žaidė 1187 minutes, pelnė 578 taškus (vid. - 10,5) ir atkovojo 297 kamuolius (vid. - 5,3).