Trečią vietą Rytų konferencijos Atlantos pogrupyje užimantys "Penguins" ledo ritulininkai (91 tšk.) šeštadienį namuose po ypač sėkmingo trečiojo kėlinio - 5:3 (1:2, 0:1, 4:0) - nugalėjo Sent Lujo "Blues" ekipą.

Šešioliktą rezultatyvų perdavimą šiame mače atliko kartą į varžovų vartus smūgiavęs D.Kasparaitis: 17-ą trečiojo kėlinio sekundę po lietuvio perdavimo įvartį į svečių vartus įmušė rusas Aleksejus Kovaliovas ir rezultatas tapo 2:3. Per 75 NHL rungtynes gynėjas D.Kasparaitis yra pelnęs 3 įvarčius. Nugalėtojų gretose šeštadienį taip pat pasižymėjo komandos lyderiai - čekas Jaromiras Jagras ir Mario Lemieux. Pitsbergo klubas laimėjo ketvirtas NHL rungtynes iš eilės. Du įvarčius svečiams pelnė Danielis Corso, vieną - Keithas Tkachukas. Kitų šeštadienio NHL rungtynių rezultatai:

"Kings"     - "Avalanche"     4:0
"Devils"    - "Rangers"       3:4
"Flyers"    - "Red Wings"     1:0
"Bruins"    - "Islanders"     4:2
"Canadiens" - "Maple Leafs"   4:1
"Predators" - "Wild"          4:1
"Coyotes"   - "Sharks"        3:1
"Flames"    - "Stars"         0:2