Lietuvis šiame mače per 21 žaidimo minutę pelnė 11 taškų, pataikęs 3 dvitaškius iš 5, vienintelį tritaškį bei realizavęs 2 baudos metimus iš 4. Po krepšiais E.Žukauskas atkovojo 6 kamuolius.

"Paf" gretose rezultatyviausiai žaidė Carltonas Myersas (Karltonas Majersas), pelnęs 23 taškus. Po 13 įmetė Gregoras Fučka ir Gianluca Basile (Džanluka Bazilė).

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė Emanuelis Ginobili (Emanuelis Džinobilis, 22 tšk.). Ypač naudingai ketvirtadienį žaidė amerikietis Rashardas Griffithas (Rašardas Grifitas), kurio sąskaitoje 17 taškų ir 17 atkovotų kamuolių po krepšiais. 13 taškų į svečių krepšį įmetė Graikijos pilietybę turintis slovėnas Marko Jaričius.

Trečiosios Italijos komandų pusfinalio rungtynės, tik jau "Paf" aikštelėje, bus žaidžiamos antradienį.

Penktadienį antrąsias Eurolygos pusfinalio rungtynes žaidžia Vitorijos "Tau Ceramica" klubas, kuriame rungtyniauja Saulius Štombergas ir Mindaugas Timinskas. Ispanijos klubas Graikijos sostinėje susitinka su Atėnų AEK, kuris iš tolesnių varžybų aštuntfinalyje eliminavo Kauno "Žalgirį". Pirmąsias rungtynes trečiadienį AEK po pratęsimo laimėjo 75:74.