D. Kulevičius šiame mače pelnė įvartį (57:22), atliko rezultatyvų perdavimą (57:42) bei trečiojo kėlinio pradžioje (42:40) gavo dvi baudos minutes.

D. Lėlėnas antradienio rungtynėse niekuo nepasižymėjo.

Iš viso D. Kulevičiaus sąskaitoje per devynis čempionato mačus - 3 įvarčiai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 6 baudos minutės.

Į devintąją vietą iš aštuntosios turnyre nukrito Žlobino "Metalurg" (13 tšk.) klubas, kuriame žaidžia vartininkas Arūno Aleinikovas. "Metalurg" ekipa antradienį svečiuose 2:5 (0:0, 0:3, 0:2) turėjo pripažinti pirmenybių lyderių Minsko "Junost" (30 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Per 27 su puse žaidimo minutės A. Aleinikovas atrėmė 15 varžovų metimų iš 17.

Antrąją vietą čempionate su 24 taškais užima Kijevo "Sokol" ekipa, į trečiąją poziciją pakilo Gardino "Neman" (21 taškas) komanda.