Lietuvos krepšininkės varžovėms pabėgti leido jau per pirmąsias 4 minutes, kuomet atsiliko 5:16. Antrajame ketvirtyje švedės dar labiau padidino apsukas ir įpusėjus mačui jau turėjo 17 taškų pranašumą (43:26).

Po didžiosios pertraukos lietuvaičių žaidime įvyko lūžis ir jos ėmė sparčiai vytis varžoves. Leidusios priešininkėms per 10 minučių pelnyti vos 6 taškus, mūsiškės prieš lemiamą ketvirtį sumažino atotrūkį iki 5 taškų (44:49).

Tačiau ketvirtajame kėlinyje Lietuvos rinktinės žaidimas vėl subyrėjo ir likus žaisti 6 min. Švedijos komanda vėl nutolo (66:52). Mačo pabaigoje švedės dar kartą šoktelėjo pirmyn ir šventė įtikinančią pergalę.

Lietuva: Diana Žintikaitė 12 taškų (1/3 trit., 4/9 dvit., 1/2 baudų; 5 kld.), Gintarė Mažionytė 11 (1/4 trit., 2/8 dvit., 4/6 baudų; 7 atk. kam.), Eglė Šikšniūtė ir Monika Grigalauskytė (8 atk. kam.) po 10, Greta Šniokaitė 6, Vitalija Kaminskytė 4 (5 atk. kam.), Santa Okockytė 3, Inesa Visgaudaitė ir Kristė Druskytė (7 atk. kam.) po 2.

Švedija: Cleopatra Forsman-Goga 25 (1/1 trit., 9/21 dvit., 4/6 baudų; 13 atk. kam., 5 per. kam., 5 rez. perd.), Farhiya Abdi 19 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Binta Drammeh 15, Frida Fogdemark 14 (7 rez. perd.).

Varžybose dėl 5-8 vietų šeštadienį Lietuvos rinktinė susitiks su Ukrainos krepšininkėmis. Antrojo etapo varžybose mūsiškės jau buvo susitikusios su ukrainietėmis ir nugalėjo jas po nelengvos kovos 77:74.