Įtemptame mače Lietuvos komanda turėjo nedidelę persvarą pirmoje susitikimo dalyje, tačiau po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė ir trečiojo ketvirčio pabaigoje bulgarai ėmė tolti.

Vis dėlto trenerio Roberto Kuncaičio auklėtiniai nepalūžo. Ketvirtojo kėlinio viduryje mūsiškiai spurtavo ir susigrąžino trapią persvarą (85:81). Bulgarai sugebėjo priartėti iki minimalaus skirtumo, bet lietuviai išsaugojo vieno taško persvarą ir šventė pergalę.

Lietuva: Martynas Mažeika 26 taškai (3/6 trit., 5/10 dvit., 7/8 baudų), Martynas Pocius 20 (1/5 trit., 5/7 dvit., 7/9 baudų; 7 atk. kam.), Deivydas Gailius 13 (7 atk. kam.), Lukas Brazdauskis 11, Paulius Morkeliūnas 8 (6 atk. kam.), Arnas Labuckas 4, Žydrūnas Kelys 3, Giedrius Kurtinaitis ir Tomas Jasiulionis po 2.

Bulgarija: Krumas Doičinovas 24 (8/9 dvit., 8/11 baudų; 9 atk. kam.), Ivanas Lilovas 20, Hristo Nikolovas 15, Stanislavas Slaveikovas 11, Chavdaras Kostovas 9, Asenas Velikovas 6 (6 atk. kam.), Nikolai Varbanovas 2 (9 atk. kam.), Vladimiras Marinovas 1.

Šeštadienį dėl 5-osios vietos lietuviai kovos su Turkijos rinktine, kuri kitose rungtynėse dėl 5-8 vietų 67:63 nugalėjo Vokietijos studentus.

Lietuviai sėkmingai pradėjo pirmenybes, atrankos varžybose iškovodami penkias pergales iš eilės. Tačiau vėliau jų viltis kovoti dėl medalių nubraukė nesėkmė ketvirtfinalyje.

Turnyro finale susitiks Lietuvos skriaudikė Rusijos rinktinė ir varžybų šeimininkai serbai. Pusfinalio rungtynėse rusai 69:68 palaužė JAV studentus, o Serbijos rinktinė 82:56 sutriuškino Izraelį.