Trenerio Ričardo Maceinos auklėtinės pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį (16:10), bet jau antrojo viduryje varžovės mūsiškes pasivijo (21:21).

Lietuvos krepšininkės dar kartą atitrūko (31:23), priekyje buvo ir pusę trečiojo ketvirčio, tačiau netrukus ukrainietes pasiekė persilaužimą ir persvėrė rezultatą (45:43), o baigiantis kėliniui ėmė tolti (52:44).

Vis dėlto Lietuvos krepšininkės varžoves sugebėjo pavyti vos per kelias minutes, laimėdamos atkarpą 10:2, ir išlygino rezultatą (54:54).

Per paskutines 10 minučių kova vyko taškas į tašką, bet rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidė lietuvaitės, įgijusios nedidelę persvarą.

Lietuva: Eglė Šikšniūtė 20 taškų (0/1 trit., 9/16 dvit., 2/4 baudų; 7 atk. kam.), Diana Žintikaitė 16 (1/7 trit., 6/10 dvit., 1/2 baudų; 6 rez. perd.), Greta Šniokaitė 14 (7 atk. kam.), Gintarė Mažionytė 12, Inesa Visgaudaitė 11, Monika Grigalauskytė (6 atk. kam.) ir Kristė Druskytė po 2.

Ukraina: Olesia Malašenko 27 (12 atk. kam.), Darya Zavidna 13, Alina Iagupova 12 (7 rez. perd, 6 atk. kam., 5 kld.), Olha Mazničenko 11 (6 atk. kam.).

Kitose F grupės rungtynėse antradienį Prancūzijos rinktinė 78:48 sutriuškino Čekiją, o italės 47:46 palaužė Rusijos komandą.

Paskutines F grupės rungtynes Lietuvos komanda trečiadienį žais su pirmaujančiomis prancūzėmis.

Į ketvirtfinalį pateks keturios geriausios grupės ekipos.

F grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Prancūzija 4 0 317:189
2. Lietuva 3 1 272:239
3. Italija 2 2 196:223
4. Čekija 2 2 241:275
5. Ukraina 1 3 278:317
6. Rusija 0 4 224:285