Mūsiškiams itin nesėkmingai susiklostė pirmoji mačo dalis. Antrojo kėlinio pradžioje lietuvaičiai pralaimėjo atkarpą 4:15 ir leido varžovams pavojingai nutolti (22:38).

Skirtumas ir toliau augo Prancūzijos komandos naudai, kol sužaidus 20 min. jis pasiekė triuškinančią 23 taškų atžymą (34:57).

Po didžiosios pertraukos Lietuvos rinktinė ėmė vytis prancūzus. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 6 min., po Dovydo Rediko dvitaškio, skirtumas sumenko iki 11 taškų (68:79).

Vis dėlto Prancūzijos rinktinė vėl įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjusi atkarpą 11:1 atstatė saugų pranašumą (90:70).

Lietuva: Adomas Drungilas 24 taškai (8/9 dvit., 8/10 baudų; 9 atk. kam.), Dovydas Redikas 17 (2/3 trit., 2/5 dvit., 7/8 baudų), Donatas Motiejūnas 12 (1/1 trit., 2/5 dvit., 5/6 baudų), Gediminas Orelikas 7, Rokas Jukonis ir Gediminas Bertašius po 6, Tautvydas Šležas ir Vytenis Čižauskas (5 kld.) po 3.

Prancūzija: Christophe’as Leonard’as 22 (2/3 trit., 7/14 dvit., 2/3 baudų), Jonathanas Bourhis 18, Andrew Albicy 15 (6 rez. perd., 6 per. kam.), Nicolas Lang’as ir Alexis Tanghe po 11, Brysonas Pope’as 9, Tanguy Ramassamy 4 (11 atk. kam.), Stanley Dubois ir Langing’as Sane po 2, Paulis Lacombe’as 1.

Kitų antradienio E grupės rungtynių rezultatai:

Graikija - Egiptas 100:59 (37:17, 22:5, 17:14, 24:23)

Puerto Rikas - JAV 61:82 (13:20, 6:23, 21:17, 21:22)

Paskutines E grupės rungtynes Lietuvos rinktinė trečiadienį žais su lyderiais amerikiečiais. Į ketvirtfinalį iškops po 4 geriausias grupių komandas.

E grupės lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. JAV 5 0 456:295
2. Lietuva 3 2 434:364
3. Prancūzija 3 2 427:363
4. Graikija 3 2 447:385
5. Puerto Rikas 3 2 415:400
6. Egiptas 1 4 338:499