Moterų estafetės varžybas laimėjo Suomijos (2:36:41) trejetas, o antroje vietoje tarp šešiolikos ekipų liko Austrijos (2:37:04) orientacininkės.

Vyrų estafetės varžybose triumfavo Danijos antroji (2:43:44) komanda, aplenkusi Estijos (2:45:19) bei Rusijos (2:47:20) pirmąsias ekipas.

Lietuvos pirmoji komanda (Regimantas Kavaliauskas, Danielius Pralgauskis ir Petras Andrašiūnas - 3:18:32) užėmė dvyliktą vietą, o antrasis trejetas (Tautvydas Žilinskas, Šarūnas Dmukauskas ir Henrikas Antanavičius - 3:24:07) liko 17-as tarp 21-os finišavusios (startavo 25) ekipos.

Pasaulio jaunimo pirmenybių estafetėje startavo tik vaikinų - Domantas Cibas, Jonas Maišelis ir Vilius Stankevičius - komanda (2:47:36), užėmusi vienuoliktą vietą tarp septyniolikos finišavusių (startavo 22) trijulių.