Darvydo Šerno ir M. Pankos atstovaujamas "Widzew" iki čempionato pabaigos likus trims turams galėjo užsitikrinti vietą "Ekstraklasa" lygoje pergale prieš Pruškovo "Znicz", kuriame žaidžia Gerdas Aleksa ir Nikolajus Misiukas.

"Widzew" į priekį 5-ą minutę išvedė Pszemyslavas Oziebala, o 42-ą minutę antrą įvartį tiksliu smūgiu pelnė M. Panka. Rungtynės taip ir baigėsi Lodzės klubo pergale rezultatu 2:0.

Nugalėtojų gretose M. Panka žaidė visą susitikimą, o D. Šernas išbėgo į aikštę tik per pridėtinį laiką. "Znicz" ekipoje G. Aleksa žaidė iki 57-os minutės, o N.Misiukas po keitimo aikštėje pasirodė 83-ą minutę.

Po pralaimėjimo "Widzew" išlieka pirmoje vietoje, o "Znicz" užima penktąją ir baigia prarasti viltis pakilti aukštyn.

Nuo trečiosios pozicijos, kuri leistų žaisti papildomas rungtynes dėl patekimo į "Ekstraklasa", Pruškovo komandą skiria keturi taškai. Iki pirmenybių pabaigos liko sužaisti du turus.