Netrukus buvo pelnytas ir antrasis mačo įvartis, tiesa, jis krito į pačių šeimininkų vartus - greitos kontraatakos metu pasižymėjo "Mallorca" saugas Juanas Fernando Arango.

"Real" futbolininkai troško padovanoti savo gerbėjams paskutinę pergalę šį sezoną namuose. Vis dėlto 58-ą minutę svečiai pasižymėjo dar sykį - po puikaus individualaus reido bei preciziškai tikslaus smūgio įvartį pelnė Cleberas Santana.

Šeimininkai puolė lyginti rezultatą ir buvo nubausti 71-ą minutę, kai pakankamai erdvės turėjęs "Mallorca" puolėjas Alhassane Keita stipriu smūgiu nuginklavo vartininką Ikerą Casillasą.

Nors "Real" dar bandė kurti pavojingas atakas, tačiau nei jiems, nei svečiams daugiau pasižymėti nepavyko. Mačas baigėsi "Mallorca" pergale rezultatu 3:1.

Pralaimėjimas "Real" padėties turnyrinėje lentelėje nepakeitė - madridiečiai jau anksčiau užsitikrino čempionato sidabro medalius.

Madrido "Real" 1 - 3 "Mallorca"

19' [1 - 0] Gonzalo Higuain
26' [1 - 1] Juan Fernando Arango
58' [1 - 2] Cleber Santana
71' [1 - 3] Alhassane Keita

Turnyrinė lentelė po šių rungtynių: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Barcelona 37 27 5 5 104-34 +70 86
2. Real 37 25 3 9 82-50 +32 78
3. Sevilla 37 20 7 10 52-39 +13 67
4. Atletico 37 19 7 11 77-57 +20 64
5. Villarreal 37 17 11 9 58-52 +6 62
6. Valencia 37 17 8 12 66-54 +12 59
7. Deportivo 37 16 9 12 47-46 +1 57
8. Malaga 37 15 10 12 55-56 -1 55