aA
OscarJazz Radio – tai jaunų ambicingų džiazo muzikos gerbėjų, projektas, kurio tikslas reprezentuoti šiandieninę džiazo kultūrą. Keletą metų su bendraminčiais, džiazo mėgėjais ir kolekcininkais, brandinta idėja sukurti kokybišką radijo stotį, grojančią džiazą, šiandien virsta realybe. Procesą paspartino bendravimas su profesionaliais džiazo muzikantais, jų susidomėjimas ir kaip visada tokiais atvejais tinkamos pažintys tinkamu laiku.
© Corbis

„Gimstame internete kaip atsakas į juntamą džiazo tuštumą Lietuvos eteryje. OscarJazz Radio fonoteka apima platų džiazo muzikos stilių diapazoną Grosime nuo D. Mileso iki new jazz, integruodami klubinės progresyvios muzikos miksus“, - pranešime spaudai sako stoties įkūrėjai.

OscarJazz Radio klausytojas - išsilavinęs įvairaus amžiaus klausytojas, kuris pavargo nuo primityvios kultūros, ir jos dominavimo rinkoje.

Mūsų misija - apjungti džiazo kultūros atstovus Lietuvoje, kad vyresnioji ir jaunesnioji muzikantų bei klausytojų karta turėtų abiem pusėms priimtiną bendrą muzikos erdvę, teigia įkūrėjai.Turime tikslą, kad visi, kurie džiazuoja ir neturi galimybės patekti į eterį, būtų išgirsti. 

Kultūrpolis.lt ir oscarjazzradio.fm kviečia gegužės 21 d. 20 val. (Kultūrpolio meno kieme Daržų 10/ Bažnyčių 4, Klaipėda) į naujos džiazo muzikos radijo stoties pristatymo koncertą.

Radijo stoties po atidarymo bus galima klausyti adresu ww.oscarjazzradio.fm

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.