Katalonų komandai kamerūnietis Samuelis Eto´o pelnė du įvarčius.

Pirmą įvartį madridiečiams dvikovoje su "Almeria" ekipa puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pelnė Marcelo.

Antrasis įvartis buvo įmuštas 52-ą minutę, kai stipriu smūgiu iš baudos aikštelės pasižymėjo puolėjas Klaasas Janas Huntelaaras.

Po dešimties minučių "Real" dar vieną įvartį pelnė K. J. Huntelaaras.

Triuškinamą pergalę namuose iškovojo lyderė "Barcelona", kuri net 6:0 įveikė "Malaga" ekipą.

Pirmasis įvartis buvo pelnytas jau 19-ą minutę, kai tiksliu S. Eto'o perdavimu pasinaudojo saugas Xavi. Po šešių minučių rezultatas padvigubėjo, kai tiksliu smūgiu po individualaus reido pasižymėjo Lionelis Messi.

Netrukus "Barca" pelnė dar vieną įvartį, kai pasižymėjo puolėjas Thierry Henry. Kėlinio pabaigoje po S. Eto'o įvarčio "Barcelona" persvara išaugo jau iki 4:0.

Vos prasidėjus antram kėliniui šeimininkai dar kartą pasižymėjo, kai įvartį pelnė gynėjas Dani Alvesas. 57-ą minutę rezultatas tapo jau 6:0 - po T. Henry perdavimo S. Eto'o lengvai pelnė dar vieną įvartį.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė užtikrintą ir pelnytą "Barca" pergalę, kuri jai leidžia vėl atstatyti šešių taškų persvarą prieš "Real" klubą.

Svarbią pergalę iškovojo ir "Valencia" klubas, kuris išvykoje po Juano Matos įvarčio palaužė Santandero "Racing" ekipą. Svečiai didžiają mačo dalį turėjo žaisti ir dešimčia, mat raudoną kortelę 48-ą minutę prieš save išvydo Alexis.

Sekmadienio rezultatai:

Madrido "Real" 3 - 0 "Almeria"

23' [1 - 0] Marcelo

52' [2 - 0] Klaas Jan Huntelaar

65' [3 - 0] Klaas Jan Huntelaar

La Korunijos "Deportivo" 1 - 1 Sevilijos "Real Betis"

9' [1 - 0] Joan Verdu

32' [1 - 1] Sergio Garcia

Madrido "Getafe" 2 - 1 "Recreativo"

49' [0 - 1] Carlos Maidana

64' [1 - 1] Roberto Soldado

66' [2 - 1] Roberto Soldado

"Numancia" 2 - 1 "Sporting Gijon"

43' [1 - 0] Jose Javier Barkero (11 m b.)

46' [1 - 1] David Barral

56' [2 - 1] Asier Goiria

59' iš aikštės išvytas Juan Carlos Moreno ("Numancia")

86' iš aikštės išvytas Gonzalez Carmelo ("Sporting Gijon")

Pamplonos "Osasuna" 1 - 0 Barselonos "Espanyol"

90' [1 - 0] Javad Nekounam

Santandero "Racing" 0 - 1 "Valencia"

78' [0 - 1] Juan Mata

48' iš aikštės išvytas Alexis ("Valencia")

"Barcelona" 6 - 0 "Malaga"

19' [1 - 0] Xavi

25' [2 - 0] Lionel Messi

32' [3 - 0] Thierry Henry

43' [4 - 0] Samuel Eto'o

51' [5 - 0] Dani Alves

57' [6 - 0] Samuel Eto'o

"Mallorca" 2 - 0 Madrido "Atletico"

24' [1 - 0] Aritz Aduriz

90' [2 - 0] Gonzalo Castro

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)