10 minutę šeimininkų persvarą po 11 metrų baudinio padvigubino Zlatanas Ibrahimovičius.

Švedijos rinktinės puolėjas pasiekė antrą savo įvartį 58 minutę, kuomet suklaidino kelis gynėjus bei techniškai permetė kamuolį per vartininką.

Atkakliai vyksta kova dėl vietų Čempionų lygos turnyre. Ketvirtoje pozicijoje žengianti "Genoa" komanda namie 2:0 įveikė "Udinese" ekipą, tačiau laipteliu žemiau įsitvirtinusi "Fiorentina" atsilieka vos dviem taškais, nes 1:0 palaužė "Siena" klubą.

Milano "Inter" 3 - 0 "Reggina"

6' [1 - 0] Esteban Cambiasso

10' [2 - 0] Zlatan Ibrahimovič (iš 11 m. baudinio)

58' [3 - 0] Zlatan Ibrahimovič

Veronos "Chievo" 1 - 0 "Palermo"

45' [1 - 0] Siqueira De Olivera Luciano

36' iš aikštės pašalintas Mattia Cassani ("Palermo")

"Genoa" 2 - 0 "Udinese"

59' [1 - 0] Giuseppe Sculli

90' [2 - 0] Diego Milito

72' iš aikštės pašalintas Alexis Sanchez ("Udinese")

"Bologna" 0 - 1 "Cagliari"

44' [0 - 1] Robert Acquafresca

"Fiorentina" 1 - 0 "Siena"

71' [1 - 0] Adrian Mutu

"Lecce" 2 - 2 Bergamo "Atalanta"

10' [1 - 0] Fabio Caserta

30' [1 - 1] Simone Padoin

48' [1 - 2] Simone Padoin

90' [2 - 2] Fabio Caserta

"Torino" 1 - 3 Genujos "Sampdoria"

8' [0 - 1] Giampaolo Pazzini

24' [0 - 2] Paolo Sammarco

29' [1 - 2] Rolando Bianchi

69' [1 - 3] Antonio Cassano

Marius Stankevičius ("Sampdoria") dėl traumos nebuvo registruotas mačui

"Napoli" 0 - 0 "Milan"

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)