Vos 1,3 sekundės nuo nugalėtojos atsilikusi antra finišavo norvegė Therese Johaug, o dar po 2,9 sekundės finišavo trečiojoje pozicijoje likusi lenkė Justyna Kowalczyk.

Šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderė bendroje įskaitoje slovėnė Petra Majdič šeštadienį užėmė 24-ą vietą:

1. Petra Majdič (Slovėnija)      1567 tšk.
2. Justyna Kowalczyk (Lenkija)   1476
3. Aino Kaisa Saarinen (Suomija) 1365
4. Virpi Kuitunen (Suomija)      1124
5. Adrianna Follis (Italija)     1000

Taip pat paskutinis - 82-as - vyrų 20 km lenktynėse (10 km klasikiniu būdu + 10 km laisvuoju stiliumi) finišavo Aleksejus Novoselskis, nuotolį įveikęs per 1 valandą 4 minutes 58,6 sekundės.

Greičiausiai vyrų varžybose šliuožė šveicaras Dario Cologna. Jis trasoje sugaišo 54 minutes 59,5 sekundės ir 1,7 sekundės aplenkė švedą Marcusą Hellnerį bei 2,4 sekundės - trečioje vietoje likusį vokietį Tobiasą Angererį.

Bendrojoje pasaulio slidinėjimo taurės varžybų įskaitoje pirmauja dvidešimtą vietą užėmęs norvegas Petteris Northugas:

1. Petter Northug (Norvegija)     1042 tšk.