Vos 5,5 sekundės rusei pralaimėjusi antra finišavo taip pat taikliai šaudžiusi šio sezono lyderė bendroje įskaitoje švedė Helena Jonsson, o 11,1 sekundės nuo O. Zaicevos atsiliko ir trečią vietą užėmė vieną baudos ratą sukusi prancūzė Sylvie Becaert:

1.Olga Zaiceva (Rusija)22 min. 56,9 sek. (0 baudos ratų)
2.Helena Jonsson (Švedija)atsiliko 5,5 sek. (0)
3.Sylvie Becaert (Prancūzija)11,1 (1)
4.Wang Chunli (Kinija)19,1 (1)
5.Sandrine Bailly (Prancūzija)20,7 (0)
...
72.Diana Rasimovičiūtė3:44,6 (5)
...
79.Andrijana Stipaničič (Kroatija)6:58,2 (5)

Bendrojoje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 21 etapo iš 26) D. Rasimovičiūtė su 94 taškais smuktelėjo į 52-ą vietą iš 49-osios tarp 91 biatlonininkės, kurios šiame sezone pelnė įskaitinius varžybų taškus:

91.Andrijana Stipančič (Kroatija)2

Vyrų 10 km sprintą laimėjo be klaidų šaudęs vokietis Michaelis Greisas, 18,3 sekundės aplenkęs baudos ratą sukusį norvegą Olę Einarą Bjoerndaleną, kuris tapo lyderiu bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje.

Trečias ketvirtadienį finišavo nė karto šaudykloje nesuklydęs austras Simonas Ederas. Jis nuo Vokietijos biatlonininko atsiliko 31,8 sekundės:

1.Michael Greis (Vokietija)26 min. 11,3 sek. (0)
2.Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija)atsiliko 18,3 sek. (1)
3.Simon Eder (Austrija)31,8 (0)
4.Maksim Čiudov (Rusija)37,4 (0)
5.Alexander Os (Norvegija)40,6 (1)

Buvęs pasaulio taurės varžybų lyderis lenkas Tomaszas Sikora ketvirtadienį finišavo tik tryliktas ir bendroje įskaitoje (po 21 rungties iš 26) nukrito į antrą vietą:

1.Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija)804 tšk.