Sužaidus apie pusvalandį krito pirmasis įvartis, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo saugas Diego. Vos prasidėjus antrąjam kėliniui rezultatas padvigubėjo, kai įvartį pelnė puolėjas Claudio Pizarro.

64-ą minutę savo įvartį rungtynėse pelnė ir Markas Rosenbergas, o dar po keturiolikos minučių, tas pats puolėjas penė ir ketvirtajį komandos įvartį.

Kitame dienos susitikime "Hamburg" ekipos futbolininkai namuose 2:0 nugalėjo "Cottbus".

33-ą mačo minutę pirmąjį įvartį pelnė "Hamburg" puolėjas Ivica Oličius. Praėjus septynioms minutėms rezultatas padvigubėjo, kai pasižymėjo Piotras Trochowski.

"Hamburg" 2 - 0 "Cottbus"

33' [1 - 0] Ivica Olic

40' [2 - 0] Piotr Trochowski

Brėmeno "Werder" 4 - 0 "Stuttgart"

34' [1 - 0] Diego

53' [2 - 0] Claudio Pizarro

64' [3 - 0] Markus Rosenberg

78' [4 - 0] Markus Rosenberg

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)