Savaitgalį Ukrainos sostinėje Lietuvos komanda 6:4 ir 7:3 nugalėjo "HC Kyiv" ledo ritulininkus ir realiai pretenduoja turnyre užimti antrąją vietą.

Baigiamąsias dvejas čempionato rungtynes "Energija" kovo 29 ir 30 dienomis namie žais su Rygos "Prizma" klubu, kuris praėjusią savaitę savo aikštelėje 2:15 ir 3:16 pralaimėjo turnyro nugalėtojos titulą jau anksčiau užsitikrinusiai kitai Latvijos ekipai - Jelgavos "ASK-Zemgale".

EEHL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės per pratęsimą, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

1. "ASK-Zemgale"      20 18 0 0 0 0  2 160:44  54
2. "SC Energija"      18 11 0 1 0 1  5 130:67  36
3. "Stalkers-Juniors" 18  8 1 2 2 0  5  90:53  31
4. "HC Kiyv"          16 10 0 0 0 0  6  98:49  30
5. "Prizma"           16  2 0 1 2 0 11  55:116 10
6. Gdansko GKS        20  0 0 0 0 0 20  24:227  0