Kiek vėliau šeimininkai turėjo puikią progą įmušti - saugas Dardai smūgiavo iš už baudos aikštelės ribų, bet kamuolį nuo vartų linijo sugebėjo atmušti "Bayern" žaidėjas Ze Roberto.

38 minutę pagaliau krito ir įvartis - po puikaus Patricko Eberto perdavimo, puolėjas A.Voroninas smūgiu galva nuginklavo svečių vartininką Rensingą.

Prasidėjus antram kėliniui, "Bayern" puolėjas Landonas Donovanas galėjo išlyginti rezultatą, bet jo smūgį atlaikė "Hertha" vartų sargas Jaroslavas Drobny.

61 minutę "Bayern" pasiekė savo tikslą - iš pradžių du svečių bandymus atmušė J.Drobny, tačiau trečiasis, Miroslavo Klose bandymas, buvo tikslus ir rezultatas tapo 1-1.

77 minutę "Hertha" pelnė antrajį įvartį, kuris, kaip vėliau pasirodė, tapo lemiamu - Rafaelis puikiai perdavė kamuolį vis tam pačiam A.Voroniniui ir puolėjas pasinaudojo savo proga.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė svarbią "Hertha" pergalę, kuri jiems leidžia bent jau iki kito pirmenybių turo būti pirmoje vietoje turnyrinėje lentelėje.

Berlyno "Hertha" 2 - 1 Miuncheno "Bayern"

38' [1 - 0] Andrey Voronin

61' [1 - 1] Miroslav Klose

77' [2 - 1] Andrey Voronin

"Bochum" 2 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"

18' [0 - 1] Kevin Kuranyi

44' [1 - 1] Mimoun Azaouagh

57' [2 - 1] Christoph Dabrowski

Frankfurto "Eintracht" 0 - 2 "Wolfsburg"

10' [0 - 1] Edin Dzeko

65' [0 - 2] Zvjezdan Misimovic 11

"Koln" 0 - 0 "Karlsruhe"

Bremeno "Werder" 1 - 1 "Gladbach"

77' [1 - 0] Claudio Pizarro

80' [1 - 1] Michael Bradley

"Hannover" 3 - 3 "Stuttgart"

5' [0 - 1] Mario Gomez

23' [0 - 2] Martin Lanig

44' [1 - 2] Jiri Stajner

45' [2 - 2] Jacek Krzynowek

85' [3 - 2] Mikael Forssell

87' [3 - 3] Thomas Hitzlsperger