Maskvos “Spartak” dubleriai rungtyniavo su Karagandos “Shakhter” (Kazachstanas) ekipa ir įveikė ją rezultatu 2:1.

Andrius Velička, rungtyniavęs nuo antrojo kėlinio pradžios, jau 48 minutę pasiuntė į vartus, nesėkmingai karagandiečių vartininko atmuštą, kamuolį. Vėliau A.Veličkos smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų skersinį.

Kauno FBK “Kaunas” klubo direktorius Romualdas Kontrimas pirmadienį juokėsi iš savaitgalį paskleistų žinių, jog A.Velička jau grįžo į Kauną.

“Iš kur ištraukta tokia nesąmonė, jog Andrius jau Kaune?! Tuomet kodėl jis nerungtyniavo penktadienio draugiškose varžybose?” - su pašaipa kalbėjo R.Kontrimas.

“Kauno” klubo direktorius nežino ar A.Velička pasiliks “Spartak” klube. Jo teigimu viskas turėtų paaiškėti šią savaitę.

Futbolo portalo ivartis.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško ivartis.lt administracijos sutikimo neleidžiama.