Lorenas Woodsas, dėl ligos praleidęs šeštadienio mačą su Šiaulių komanda, taip pat trumpai buvo išbėgęs į aikštę, tuo tarpu R. Alijevas ir E. Žukauskas buvo registruoti rungtynėms, tačiau aikštelėje jie nepasirodė.

Rungtynės prasidėjo netikslių atakų ir klaidų virtine. Pirmojo kėlinio pabaigoje "Žalgiris" įgijo nežymią persvarą ir kėlinuką laimėjo rezultatu 21:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje po T.Klimavičiaus ir J.Mačiulio metimų žalgiriečiai kiek atitrūko - 25:18. Kėlinukui einant į pabaigą "Žalgiris" spurtavo ir po D.Šalengos dvitaškio įgijo dviženklę persvarą - 36:24. Kauniečių pranašumas vienu metu siekė 15 taškų (40:25), tačiau "Nevėžis" sugebėjo sumažinti skirtumą. Po dviejų kėlinių "Žalgiris" pirmavo rezultatu 41:33.

Po pertraukos M. Kalnietis taikliais baudų metimais atstatė anksčiau turėtą dviženklę žalgiriečių persvarą - 47:37. "Nevėžis" neleido priešininkams įsibėgėti. Žalgiriečių pranašumas nuolat svyravo nuo 8 iki 11 taškų. Prieš ketvirtąjį kėlinį aikštės šeimininkai sukaupė 10 taškų persvarą - 60:50.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje "Žalgirio" persvara išaugo iki 15 taškų - 73:58. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes žalgiriečių pranašumas nebekėlė jokių abejonių - 79:64. Mačo pabaigoje aikštelėje pirmą kartą pasirodė traumą kurį laiką gydęsis R. Varda. "Žalgiris" šventė pergalę rezultatu 90:75.

"Žalgiris": P. Jankūnas 20 (10 atk. kam.), T. Klimavičius 19 (12 atk. kam.), M. Kalnietis, D. Šalenga 15, Ž. Janavičius ir J. Mačiulis po 7, R. Varda 4, T. Masiulis 2 taškai (L. Woodsas).

"Nevėžis": B. Veikalas 23, V. Dabkus 15 (10 atk. kam.), Ž. Stankus 13, D. Šilinskis 8 (4 blk.), P. Šakinis 5, P. Počiuipa, G. Leonavičius ir A. Viskontas po 3, M.Veršinskas 2 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.