Permės krepšininkai po trijų kėlinių pirmavo (60:57) ir atrodė, kad sėkmė bus jų pusėje, tačiau ketvirtąjį kėlinį šeimininkai laimėjo net 28:9.

Abu Lietuvos krepšininkai aikštėje praleido tik po 1 minutę ir taškų nepelnė, kaip ir pirmajame susitikime. Rezultatyviausias buvo 17 taškų pelnęs Eddie Shennonas (Edis Šenonas), 15 įmetė Valentinas Kubrakovas.

Visi 1/8 finalo rungtynių rezultatai.

* Badalonos "DKV Joventut" (Ispanija) - Šarlerua "Spirou" (Belgija)) 73:57. I rungtynės - 56:64.
* Belgrado "FMP Zeleznik" (Jugoslavija) - Triesto "Generali" (Italija) 81:86. I -- 91:73.
* Leidos "Caprabo" (Ispanija) - Permės "Ural Great" (Rusija) 86:69. I - 84:79.
* Novo Mesto "BC Krka" (Slovėnija) - Laško "Pivovarna" (Slovėnija) 76:69. I - 78:79.
* Valensijos "Pamesa" (Ispanija) - Kelno "Rhein Energie" (Vokietija) 93:84. I - 72:76.
Gravleno "Dunkerque" (Prancūzija) - * Zadaro "KK Zadar" (Kroatija) 78:64. I - 71:94.
* Madrido "Adecco Estudiantes" (Ispanija) - Roseto "Euro" (Italija) 84:68. I - 72:80.
* Varezės "Metis" (Italija) - Udinės "Snaidero" (Italija) 73:59. I - 77:83.

* - pažymėtos komandos pateko į kitą etapą.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.