Prasidėjus antrajam kėliniui „Šiauliai“ buvo susikrovę solidžią 11 taškų persvarą (28:17), tačiau tada svečiai laimėjo 4 minučių atkarpą spurtu 14:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (31:30). Visgi šiauliečiai nepalūžo ir pelnę 9 taškus be atsako susigrąžino 8 taškų pranašumą (39:31).

34-ąją mačo minutę Marekas Jurevicas taiklu metimu buvo padidinęs „Ventspils“ atotrūkį iki 6 taškų (73:67), tačiau Gintaro Kadžiulio ir Vitalijaus Stanevičiaus vedami „Šiauliai“ pelnė 9 „sausus“ taškus ir pabėgo į priekį (76:73).

Likus žaisti pusę minutės „Ventspils“ amerikietis Tyrone‘as Brazeltonas turėjo šansą sumažinti savo ekipos atsilikimą iki minimumo, tačiau gynėjas realizavo tik vieną baudą iš dviejų (76:74), kitoje atakoje G. Kadžiulis išprovokavo varžovo pražangą ir sumetęs abi baudas įtvirtino savo komandos pergalę.

„Šiauliai“: Gintaras Kadžiulis 21 taškas, Vitalijus Stanevičius ir Saulius Kuzminskas (9 atk. kam.) po 17, Gediminas Maceina 10.

„Ventspils“: Marekas Jurevicas 21 (10 atk. kam.), Tyrone‘as Brazeltonas 15, Ronaldas Zakis ir Artūras Beržinis po 13.

Pergalę Elitinio diviziono rungtynėse iškovojo ir Tartu „Rock“ krepšininkai. Jie antradienį išvykoje po atkaklios kovos tokiu pat rezultatu 78:74 (24:22, 18:22, 18:11, 18:19) palaužė Ainaro Bagatskio treniruojamą „Valmiera“ komandą.

Trečiojo kelinio pradžioje „Valmiera“ buvo priartėjusi iki 3 taškų (60:57), tačiau tada svečiai laimėjo atkarpą spurtu 10:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą (70:59), kurio per likusį laiką iki galo nebeišvaistė.

„Valmiera“: Rinaldas Siršninis 16, Ronaldas Clarkas 14, Ivanas Elliottas 12 (9 atk. kam.), Ingusas Bankevicas 10, Jarrydas Lloydas 9.

„Rock“: Tanokas Beardas 15 (10 atk. kam.), Tanelis Teinas 13, Georgas Tsintsadzė 12 (6 rez. perd., 6 kld.), Marekas Doroninas 11.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)