Kšyštofas Lavrinovičius per 24 minutes įmetė 12 taškų (5/10 dvitaškiai, 2/4 baudos metimai) bei sugriebė 7 atšokusius kamuolius.

Rezultatyviausiai Seinos klubo gretose žaidė 18 taškų surinkęs Henry Domercantas, 12 taškų surinko Benjaminas Eze.

Pralaimėjusių gretose iššiskyrė Andre Collinsas, kuris pelnė 15 taškų.

Kitame Kantu NGC komanda su Tautvydu Lydeka svečiuose 95:93 įveikė Udinės „Snaidero“ klubą.

T. Lydeka per 7 minutes įmetė 2 taškus (0/1 dvitaškių, 2/2 baudų) ir atkovojo 2 kamuolius.

Trečiame mače Pezaro „Scavolini“ komanda, kurioje ryngtyniauja Mindaugas Žukauskas, savo aikštėje 99:65 laimėjo prieš sutriuškino Bolonijos „La Fortezza“ ekipą.

M. Žukauskas žaidė 16 minučių ir įmetė 8 taškus (1/1 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Italijos II lygoje kuklus A. Kazlausko indėlis į pergalę

Antrojoje pagal pajėgumą Italijos krepšinio lygoje (LegaDue) rungtyniaujantis Pistojos "Carmatic" klubas, kuriam atstovauja Arnas Kazlauskas, namuose 74:68 įveikė Brindiso "Enel" ekipą.

Lietuvis aikštelėje praleido 32 minutes, per kurias pelnė 3 taškus (tritaškiai 1/3), atkovojo 4 ir perimė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo 1 varžovo metimą.

Pistojos "Carmatic" su 3 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais dalinasi 3-7 vietas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.