Tik tokiu atveju kauniečiai liktų pirmi savo grupėje ir iškovotų kelialapį į finalą.

Serbai geriau pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą – 19:9. Dar per pirmą kėlinį dvi pražangas gavo Donatas Motiejūnas, tačiau liko aikštėje ir žaidė beveik visą pirmą rungtynių pusę.

Nepaisant to, kauniečiams sunkiai sekėsi mažinti atsilikimą. FMP antrajame kėlinyje pirmavo 5-8 taškų persvara ir per 20 minučių praleido vos 29 taškus.

Trečią kėlinį žalgiriečiai pradėjo spausdami varžovus po visą aikštę ir tai greitai pasiteisino – varžovai buvo išmušti iš ritmo. Tai padėjo kauniečiams po truputį mažinti atsilikimą, kol galiausiai Vytenis Čižauskas greitoje atakoje dvitaškiu persvėrė rezultatą – 41:39.

V. Čižauskas vien per trečią kėlinį pelnė 10 taškų ir padėjo savo ekipai įgyti 6 taškų persvarą – 46:40. Visgi prieš pasibaigiant kėliniui varžovai sumažino deficitą iki vieno taško.

Komandos lygiai žaidė iki kėlinio vidurio, kai serbai, naudodamiesi kauniečių klaidomis, pradėjo tolti. Dviejų minučių atkarpą jie laimėjo 7:0 ir likus žaisti pusketvirtos minutės pirmavo 62:55. Tokį pranašumą varžovai išsaugojo iki pat mačo pabaigos.

„Žalgiris“: Vytenis Čižauskas 19 (8 atk. kam., 7 per. kam., 8 išprov. pražang., 30 naud. balų), Donatas Motiejūnas 14 (6/21 dvitaškių, 9 atk. kam.), Tautvydas Šležas 8 (5 atk. kam.), Matas Sapiega 6 taškai (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

FMP: Bojanas Subotičius 20 (13 atk. kam.), Dejanas Musli 10.

Pirmajame mače ketvirtadienį jaunieji žalgiriečiai 92:66 nugalėjo "Real" (Ispanija) krepšininkus, o šeštadienį kauniečiai žais su "Maccabi" (Izraelis) ekipa.