Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui buvo priekyje – 14:5, tačiau po Sigito Krukio paprašytos minutės pertraukėlės, „Alytus“ laimėjo atkarpą spurtu 16:5 ir persvėrė rezultatą savo naudai (21:19).

Klaipėdiečiai nežymiai dar pirmavo antrojo ketvirčio pradžioje (27:23), bet kur kas sėkmingiau sužaidę likusias 8 minutes alytiškiai prieš ilgąją pertrauką susikrovė saugią 7 taškų persvarą (49:42).

Visiškai į nokdauną svečius iš Klaipėdos „Alytus“ pasiuntė ketvirtajame kėlinyje. Jį šeimininkai pradėjo įspūdingu puolimu ir pelnę 14 „sausų“ taškų susikrovė triuškinančią persvarą (86:62). Kol „Alytus“ rinko taškus, svečiai gelbėtis mėgino pavieniais veiksmais, tačiau šie bandymai rezultato nedavė.

„Alytus“: Žydrūnas Urbonas 25, Nerijus Varnelis 20, Saulius Kazevičius 20, Marius Janišius 16 (11 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas 10.

„Neptūnas“: Vaidotas Pečiukas 20 (7/18 metimų), Vaidotas Pridotkas 18, Saulius Raziulis 16 (7 rez. perd.), Deivydas Gailius 12, Remigijus Trakimas 9.

Pusfinalyje „Alytus“ kovos su Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkais.