„Bordeaux“ ir „Sedan“ rungtynių pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių - 0:0.

„Bordeaux" žaidėjai argentinietis Fernando Cavenaghi ir Franckas Jurietti nerealizavo pirmųjų dviejų serijos baudinių, o „Sedan" ekipoje netaiklus buvo tik Morgano Amalfitano smūgis.

„PSG" mače su penktos lygos „Carquefou" ekipa pergalingą įvartį 76-ą minutę įmušė Pedro Pauleta.

Antradienį paaiškėjo, kad pusfinalyje po 10 metų pertraukos vėl žais šalies čempionas „Lyon“ klubas, namuose 1:0 įveikęs „Metz“ ekipą, ir antrosios Prancūzijos lygos „Amiens“ komanda 1:0 nugalėjusi kitą savo diviziono klubą - „Dijon“.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.