CSKA klubas, kuris praėjusią savaitę pralaimėjo naujokui Grozno „Terek“ klubui, šį kartą savo aistruolių akivaizdoje nusileido ir Nalčiko „Spartak“ ekipai. Vienintelį ir pergalingą įvartį pelnė Naziras Kažarovas.

Deividas Šemberas (CSKA) žaidė visas rungtynes.

Ir toliau pergalę po pergalę skina „Rubin“ ekipa, šįkart išvykoje 4-0 sutriuškinusi Pamaskvės „Chimki“ klubą. Visi įvarčiai buvo įmušti antrajame varžybų kėlinyje. 56-ąją ir 62-ąją minutėmis du įvarčius mušė turkas Gokdinezas Karadenizas.

Sostinės „FC Moksva“ klubas niekaip negali šį sezoną pasiekti pirmosios pergalės. Olego Blochino auklėtiniai Permėje 0-2 nusileido vietos „Amkar“ ekipai. Nugalėtojų gretose pasižymėjo bulgaras Martinas Kuševas ir Dmitrijus Belorukovas.

Tomske šeimininkai „Tom“ sunkiai įveikė čempionato naujokus Jaroslavlio „Šinnik“ futbolininkus. 25-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Sergejus Skobliakovas ir išvedė „Tom“ į priekį.

Bet jau po dviejų minučių Jaroslavlio komandos portugalas Ricardo Silva išlygino santykį.

Tačiau 69-ąją minutę gynėjo iš Kroatijos Hrvoje Vejičiaus pelnytas įvartis atnešė Tomsko klubui pergalę.