Susitikimą agresyviau pradėjo aikštelės šeimininkai, truktelėję į priekį 7:1. Tačiau tai jiems kainavo ankstyvą trečiąją Evaldo Jocio pražangą. Pasinaudoję vieno Palangos lyderių netektimi žalgiriečiai po Vytenio Lipkevičiaus tritaškio, Donato Motiejūno dvitaškio su bauda ir Vilmanto Dilio metimo persvėrė rezultatą – 11:10.

Nenuilstantis Saulius Štombergas pataikęs du tritaškius ir 4 baudas pelnė 10 taškų iš eilės, ir jo komanda pirmavo 22:18.

Panašų skirtumą „Naglis - Adakris“ išlaikė iki pirmojo kėlinio pabaigos, po kurio buvo priekyje - 27:24.

Antrojo kėlinio pradžią papuošė Ado Juškevičiaus ir V. Dilio tritaškiai bei du D. Motiejūno metimai (34:29), bet į aikštę grįžęs E. Jocys, pelnydamas 4 taškus, paliko minimalų santykį – 33:34.

Kauniečiai ir toliau rungtyniavo aktyviai ir po V. Lipkevičiaus dvitaškio ir tolimo metimo atsiplėšė - 41:34. Svečiams išlaikyti solidesnio pranašumo vėl neleido S. Štombergas, vien per pirmąją rungtynių pusę surinkęs 19 taškų. Po dar vieno jo tritaškio komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 45:44 „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ naudai.

Po didžiosios pertraukos abejų ekipų rezultatyvumas išblėso. Nors penktąją pražangą gavo Palangos aukštaūgis Adomas Drungilas, žalgiriečiai sunkiai rinko taškus. Tiesa, šeimininkai irgi dažnai buvo netaiklūs, bet E. Jocys tritaškiu galiausiai persvėrė rezultatą (51:50). Jo ir Freemano Tayloro pastangomis „Naglis - Adakris“ pirmavo iki 29-osios minutės (55:52, 57:54), tačiau Siim-Sander Vene ir Šarūnas Vasiliauskas pagaliau pataikė iš toli ir po trečiojo kėlinio žalgiriečiai vėl buvo priekyje 63:59.

Komandinio žaidimo dėka „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ krepšininkai prasidėjus ketvirtajam kėliniui pamažu didino skirtumą. Š. Vasiliauskui sumetus abi baudas ir pataikius tritaškį, 35-ąją minutę svečių pranašumas pasiekė 10 taškų (75:65).

A. Juškevičiaus, D. Motiejūno ir Š. Vasiliausko taškai neleido Palangos komandai atsitiesti ir ketvirtąjį kėlinį įtikinama persvara (26:12) laimėję jaunieji žalgiriečiai puolė šokti pergalės šokį.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: D. Motiejūnas 22 (7/11 dvit., 10 atk. kam.), Š. Vasiliauskas 21 (11/12 baudų), A. Juškevičius 16, V. Lipkevičius 9 tšk.

„Naglis - Adakris“: S. Štombergas 21 (3/6 trit., 7 atk. kam.), E. Jocys 18, F. Tayloras 15 (12 atk. kam.), A. Smithas 9 tšk.