Svečiai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir pirmojo ketvirčio viduryje pirmavo 15:8. Tačiau triukšmingų žiūrovų palaikomi „Maccabi“ krepšininkai iki kėlinio pabaigos sumažino skirtumą iki minimumo (18:19).

Antrajame ketvirtyje Tel Avivo komanda galutinai perėmė iniciatyvą, o sužaidus 17 min., po Yotamo Halperino dvitaškio su baudos metimu, jų pranašumas pasiekė dviženklę ribą (40:29).

Panašus skirtumas laikėsi ir trečiajame kėlinyje, kurį aptemdė nemalonus incidentas. „Maccabi“ gynėjas Vonteego Cummingsas po krepšiu apsikabino Barselonos ekipos žaidėją Gianlucą Basile ir nusitempė jį ant grindų. Italas varžovui atsakė kojos spyriu ir netrukus galėjo įsiplieksti muštynės, kurias laiku numaldė abiejų komandų nariai ir teisėjai.

Pastarųjų verdiktas buvo griežtas - abu incidente dalyvavę žaidėjai buvo nubausti diskvalifikacinėmis pražangomis. Toks sprendimas labai įsiutino G. Basile, kuris mačo metu ne kartą buvo šiurkščiai stabdomas ir kitų „Maccabi“ žaidėjų, - italas išplūdo arbitrus nesirinkdamas žodžių.

Trumpa pauzė sukėlė impulsą svečių žaidime ir jie sugebėjo priartėti iki 5 taškų (53:58), bet čia pat sekė toks pat Tel Avivo komandos atsakas (53:63).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkų persvara dar labiau išaugo (75:60) ir „Maccabi“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Finalo ketverto turnyro pusfinalyje gegužės 2 dieną Ispanijos sostinėje Madride „Maccabi“ varžysis su Sienos „Montepaschi“, kurioje žaidžia Kšyštofas Lavrinovičius. Kitą pusfinalio porą sudarys Maskvos CSKA (Rusija) su Ramūnu Šiškausku ir Vitorijos „Tau Ceramica“ (Ispanija) su Simu Jasaičiu.

„Maccabi“: Willas Bynumas (3/6 trit., 3/8 dvit., 6/6 baudų) ir Davidas Bluthentalis (5/6 trit., 3/3 dvit.) po 21 tašką, Yotamas Halperinas 17 (9 rez. perd.), Vonteego Cummingsas 9.

„Barcelona“: Rogeris Grimau 18 (2/3 trit., 4/8 dvit., 4/4 baudų), Franas Vasquezas 15 (13 atk. kam.), Jaka Lakovičius 13 (5 kld.), Gianluca Basile 7.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.