Pirmąjį mačo įvartį 19-ąją minutę pelnė Luisas Fabiano, o rungtynių pabaigoje vienuolikos metrų baudinį realizavo Fredericas Kanoute.

Galimybes po metų pertraukos susigrąžinti šalies čempionų titulą dar labiau susikomplikavo "Barcelona" klubas, sužaidęs tik lygiosiomis 0:0 su vidutinioke "Getafe" vienuolike.

Praradę dar du taškus Franko Rijkaardo auklėtiniai nuo lyderio "Real" atsilieka jau 7 taškais.

Įspūdingas rezultatas buvo užfiksuotas Madride, kur vietos "Atletico" net 6:3 nugalėjo "Almeria". Verta pažymėti, kad svečiai per pirmąjį kėlinį gavo net dvi raudonas korteles.

Visų sekmadienio rungtynių statistika:

Bilbao "Athletic" 1 - 0 Barselonos "Espanyol"

15' [1 - 0] Joseba Garmendia

Madrido "Atletico" 6 - 3 "Almeria"

3' [1 - 0] Antonio Lopez

6' [2 - 0] Diego Forlan (11 m b.)

11' [2 - 1] Felipe Melo

18' [2 - 2] Juan Manuel Palazon Ortiz

34' [3 - 2] Sabrosa Simao

37' [3 - 3] Alvaro Negredo

45' [4 - 3] Sabrosa Simao

54' [5 - 3] Sergio Aguero

71' [6 - 3] Sergio Aguero

6' iš aikštės pašalintas Ruben Martin Pulido ("Almeria")

40' iš aikštės pašalintas Juanito ("Almeria").

"Levante" 0 - 3 "Valladolid"

24' [0 - 1] Joseba Llorente

59' [0 - 2] Manuel Victor

88' [0 - 3] Borja Fernandez

"Murcia" 1 - 0 "Valencia"

36' [1 - 0] Daniel Alonso Vallejo Ivan

Santandero "Racing" 1 - 3 La Korunijos "Deportivo"

3' [0 - 1] Francisco Tejeda Xisco

25' [0 - 2] Fabricio Coloccini

37' [1 - 2] Jorge Lopez

43' [1 - 3] Francisco Tejeda Xisco

"Zaragoza" 0 - 3 Sevilijos "Betis"

9' [0 - 1] Mark Dennis Gonzalez

16' [0 - 2] Mark Dennis Gonzalez

63' [0 - 3] Hugo Mariano Pavone

"Sevilla" 2 - 0 "Villarreal"

19' [1 - 0] Luis Fabiano

87' [2 - 0] Frederic Kanoute (11 m b.)

90' iš aikštės pašalintas Juan Capdevila ("Villarreal").

"Barcelona" 0 - 0 "Getafe"

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)