Šarlotės "Hornets" krepšininkai namuose po sekinančio mačo 102:95 (19:29, 14:46, 19:18, 22:11, 10:10, 6:6, 12:5) įveikė absoliutų lygos autsaiderį Čikagos "Bulls", nors svečiai įpusėjus rungtynėms pirmavo 12 taškų skirtumu (33:45). Be to, trečiajame kėlinyje "Bulls" persvara buvo išaugusi iki 19 taškų, o ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkams pavyko likviduoti 11 taškų svečių pranašumą.

Daugiausia taškų nugalėtojams, kurie pirmą kartą klubo istorijoje buvo priversti žais tris pratęsimus, pelnė Davidas Wesley (Deividas Veslis, 28 tšk.), Eldenas Campbellas (Eldenas Kembelas, 18 tšk.) ir P. J. Brownas (Pi Džei Braunas, 11 taškų).

Čikagos ekipoje pasižymėjo Eltonas Brandas (Eltonas Brendas, 30 tšk.) ir 58 minutes rungtynėse (NBA sezono rekordas - BNS) žaidęs Ronas Merceras (Ronas Merseras, 27 taškai).

Septintą pergalę iš eilės iškovojo absoliutus NBA lyderis (25 pergalės ir 8 pralaimėjimai)- Filadelfijos "76ers" klubas, svečiuose 104:87 įveikęs Niū Džersio "Nets" krepšininkus.

Sėkmingiausiai svečių ekipoje žaidė Theo Ratliffas (Teo Ratlifas), pelnęs 14 taškų, po krepšiais atkovojęs 12 kamuolių ir blokavęs net 8 varžovų metimus. Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Allenas Iversonas (Alenas Aiversonas), pelnęs 22 taškus. Aikštelės šeimininkų komandoje pasižymėjo Stephonas Marburyas (Stefonas Marberis, 25 tšk.) ir Kenyonas Martinas (Kenijonas Martinas, 19 taškų ir 12 atkovotų kamuolių).